Sylwester 2015 i Maraton 2016- PLANY N A NASTĘPNA EDYCJĘ JUŻ SĄ, Sprawdź!

Plany są wielkie i powoli się krystalizują. Oto jak wygląda III Edycja Beskid Tango Maraton i Tangowy Sylwester (jak zawsze w Sali Redutowej)
Spędzamy SYLWESTER W sali  REDUTOWEJ "Pod Orłem" oto link: Sala Redutowa w Bielsku-Białej Detale dotyczące kto w tym roku objemie opiekę cateringową, wkrótce.
III edycja Beskid Tango Maraton 2017 rozpocznie się w piątek 06 stycznia i skończy w niedzielę 08 stycznia (niedziela). Nowy Rok 01 stycznia to także niedziela, postaramy się więc zagospodarować 4 dni pomiedzy Sylwestrem i Maratonem na które zapraszamy wszystkich tangueros. 

Na te 4 dni (poniedziałek 02 stycznia do czwartek 05 stycznia) planujemy TANGO ON TOUR- czyli co dzień coś innego np. wycieczki np. do Krakowa na Milongę (Loca w poniedziałek?) czy do spa z jaccuzi i masażami do Hotelu Gołebiewski lub do Muzeum piwa w Żywcu lub tuż na przeciwko na Skrzycznym szusowanie na nartach (inne pomysły na spędzenie dnia w górach mile widziane!)
Planujemy także w czwartek 05 stycznia KONCERT! Na dobry początek Maratonu! 
Śedźcie nasze wpisy na FB oraz na stronie www.bbtango.pl .                  
Choć Hotel Orle Gniazdo w tym roku nie do końca spisał się ze standardem pokoi do której byliśmy przyzwyczajeni w roku ubiegłym, postanowił się zrehabilitować i juz wiemy, że w tej edycji mamy POKOJE TYLKO WYSOKI STANDARD W SEGMENCIE C!
Emotikon smilRezerwujcie więc czas od 30 grudnia do 08 stycznia
TYDZIEŃ W GÓRACH TO FAJNY POMYSŁ! Detale wkrótce, postaramy się cenowo sprostać każdej kieszeni :) 
    Tak było na poprzedniej II edycji Beskid Tango Maraton. Oto wpis po jego zakończeniu:

Tym pięknym zdjęciem autorstwa Elżbiety Petryki, żegnam wszystkich SYLWESTROWICZÓW I MARATONOWICZÓW 2 edycji Beskid Tango Maraton, dziękując za wspaniałą zabawę, kapitalny nastrój współuczestnictwa w 3 dniach tangowego maratonu, za Waszą umiejetność dzielenia się swoimi emocjami i odbierania w niezwykle emocjonalny i radosny sposób kosmicznej muzyki którą przygotowali nasi Tango DJ'e.
Odpoczywam, powoli dochodząc do siebie i myślę sobie tak: skoro w tym roku, tańczyliśmy od 30 grudnia do 3 stycznia (całe 5 dni) i daliśmy z siebie tyle radości, emocji i tej odrobiny szalenstwa, która nie pozwalała nam zejść z parkietu do ostatnich chwil maratonu, to co stanie się w planowane na rok przyszły 9 dni?
Bo plany są takie (od 30 grudnia 2016 do 8 stycznia 2017):
- Beforka 30 grudnia-piątek dla tych co przyjadą dzień wcześniej;
- Sylwester 31 grudnia (sobota)/ 01 stycznia (niedziela);
- 3 edycję Beskid Tango Maraton zaczniemy 06 stycznia jak zawsze w piątek aż do 08 stycznia (niedziela);
- 4 dni pomiędzy (pn-wt-śr-czw) chcielibyśmy wypełnić absolutnym wypoczynkiem ze spa aby odetchnąć i nabrać sił a może i pozwiedzać nasz piękny region?
Przyszły rok także, będzie na pewno lepszy o klasę pokoi hotelowych - jaki hotel wybierzemy, zależy od ceny, a o tą bedziemy zabiegać już od dziś.
Planujcie zatem 9 dni na dobry początek roku w naszych kochanych Beskidach z nami :)
Wasza niezmiennie uśmiechnięta i pełna optymizmu
Anna

This beautiful photo by Elizabeth Petryki, I'm leaving all participants of NEW YEAR'S BALL and the 2nd edition of the BESKID TANGO MARATHON.
MANY Thanks for a great time, splendid mood participation in a 3 days of tango marathon, your ability to share your emotions and receive in a very emotional and joyful way the cosmic music prepared by our Tango DJs.
I rest slowly recovering and I think so: 
since this year, we danced from 30 December until 3 January (the whole 5 days) and we gave so much joy, excitement and the craziness that did not allow us to leave the dance floor until the last moments of marathon, what will happen in the next year planned for 9 days?
Because the plans are from 31 December 2016 to 8 January 2017:
- New Year's Eve Ball December 31 (Saturday) / January 1 (Sunday)
-3 Edition of the Beskid Tango Marathon will begin on January 6 as usual on Friday until January 8th (Sunday).
-4 Days between (Mon-Tues-Wed-Thurs) we would like to fill absolute relaxation in a some beautiful spa to breathe and recharge and maybe explore our beautiful region.
Next year also will certainly be better for the class of hotel's rooms - what hotel we'll choose, depends on the price, but about this, we will seek starting today.
Therefore- lets plann nine days for a good start to the year in our beloved Beskidy mountains with us :)
Your always smiling and full of optimism
Anna