Qubus Milonga i nowe kursy tanga - "cudowna synergia"
A właściwie dlaczego "synergia' ma przynieść zwiększone efekty? To fakt udowodniony przez lata tańczenia przez Bielskich tangueros i tangueros na całym świecie. Milonga musi być jako ćwiczenie tego czego nauczyliśmysię na lekcji. I to nie w warunkach laboratoryjnych, czyli w sali gdzie mozna powtórzyć krok, zatrzymać partnerkę, ale w prawdziwych warunkach "bojowych", czyli na milondze.N a przykład w Hotelu Qubus, Mostowa 2, Bielsko-Biała, w przytulnym wnetrzu kawiarni Torino, na parterze.
 Co znaczy Synergia (efekt synergiczny, z gr. συνεργία "współpraca")[1] – współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań.
Prawidłowy zapis dla początkujacych na cały tydzień to: lekcje 2 razy w tygodniu x praktyka x milonga (a jeszcze lepiej milongi).


Choć takiej gwiazdy jak Dee Dee Bridgewater dzisiaj na Milondze w Hotelu Qubus nie będzie, nigdy nie wiadomo kto nas odwiedzi - może ktoś, kto gra na British Rock Symphony w BCK?
Zapraszam na MILONGĘ QUBUS  dzisiaj, piątek 11.03 od 20:00-23:00 w Sferze, Kawiarnia Torino - to najlepszy czas aby potańczyć i spotkać się z przyjaciółmi.   
Aby zacząć tańczyć, jest okazja! Właśnie rusza za tydzień 17 marca NOWY KURS TANGO ARGENTINO zapraszam do zapisów, tel.601 46 13 66 Anna Pietruszewska.
A jak się uczyć aby umieć? Powtarzam za wieloletnim tanguero, Lechosławem Hojnackim, ktory specjalnie dla początkujących ale i dla każdego kto tańczy tango argentyńskie, stworzył Przewodnik po tangu TANGO-MOJA PASJA - trzeba uczyć się z głową! 
W nim znajdziecie wszystko co w tangu najważniejsze, aby tańczyĆ z przyjemnością. 
My co prawda bandoneonu (JAK NA ZDJĘCIU POWYŻEJ) jeszcze nie mamy ale, muzykę przygotuję dzisiaj ja: DJ Karolcia- więcej nuevo jak na nowoczesne wnętrze przystało, ale i "duszuszczipatielnyje" tanga też się znajdą. Zapraszam! 
To zdjęcie z co wtorkowej Milongi w Rajzefiber - bardzo klimatyczne wnętrze i bardzo miły gospodarz Michał Zachariasiewicz.