Wiecie co mają wspólnego Dee Dee Bridgewater i tango?

Tylko to, że siedzi na krzesełku w cafe Torino w Bielskim Qubus Hotel na naszej Milondze i nagrywa naszę milongowe harce.  Podobało jej się bardzo - biła brawo tańczącym komentując z ożywieniem, że "to fantastyczna idea aby tanczyć sobie ot tak po prostu w kazdy piątek"
My to już wiemy.
Wczorajsza Milonga w Qubusie była może nie obfitująca w ilość tańczących (naliczyliśmy 6 par), ale niespodzianka jaką zrobiła nam Dee Dee Bridgewater (zdobywczyni trzech nagród Grammy) która wpadła na wczorajszą milongę i wyraźnie zauroczona tangiem została na dłużej, nagrywając krótki filmik była niesamowita Emotikon smil wyraźnie zauroczona atmosferą tanga, została na dłużej. Powyższy filmik umieściła na swoim profilu jeszcze w trakcie milongi, z przesympatycznym komentarzem. Zresztą, cóż, jest sympatyczna i bezpośrednia. 
Sądząc z oklasków, najbardziej doceniła nasze ekspresyjne nuevo do Los Vinos, Otros Aires Emotikon wink jednak na filmiku uwieczniła De Pura Cepa, D'Arienzo.
Oto link do jej strony na FB która doczekała się do chwili obecnej (sobota 23:37) czyli 24 h po wstawieniu jej na stronę już 1,8 tys obejrzeń! 
https://www.facebook.com/deedeebridgewater/