Nasz ostatni Maratonowy TDJ Krzysztof Rumiński!

Przedstawiamy doskonałego TDJ'a który zakończy w niedzielę 07.01.2018 IV Beskid Tango Maraton w Szczyrku: KRZYSZTOF RUMIŃSKI (Toruń, PL)
Oto co pisze o sobie: "Pochodzę z Torunia, muzyką tanga argentyńskiego dzielę się od 2014 roku. Nie podejrzewam siebie o wyjątkowe wyrafinowanie, czy wielkie doświadczenie. Cechuje mnie za to brak sztampy i odwaga na podjęcie ryzyka, a co najważniejsze nie gram sam dla siebie. Dobieram utwory tak, aby stworzyć jak najlepszy klimat tancerzom do krótkiego muzycznego flirtu. Często proponuję ograne perły, które lubimy tańczyć, bo je znamy, ale również wynajduję nieznane perełki, które zasługują na odkrycie. Nie mam ulubionej orkiestry, nie odnalazłem jeszcze swojego primus inter pares. Na każdej mojej milondze przez głośniki przychodzą do nas di Sarli, Canaro, Troilo, D'Arienzo, Rodriguez z innymi kolegami ze Złotej Ery"

I come from Torun and I have been sharing and playing Argentine tango music since 2014. I do not suspect myself of exceptional sophistication or wide experience … What characerises me is, on the one hand, a lack of pattern, and, on the other hand, a fresh look and as well as courage to take up chances. What is the most important - I am not playing for myself. I learn how to choose the music to create the best possible ambience for dancers. I play “famous pearls” we love to dance but also try to invent “unknown beads” that deserve to be discovered. I do not have my favourite orchestra and still not found my primus inter pares. At milongas with my music from loud speakers we are visited by and invited to tango by di Sarli, Canaro, Troilo, D'Arienzo, Rodriguez wtih his buddies from the Golden Age.