niedziela, 4 marca 2018

TDJ TEAM na Vamos Corazon Festival

TDJ Jonas Maria Joma (Kolonia, Niemcy) wulkan energii i radości którą wnosi na parkiet.poprzez swoją muzykę i niesamowitą osobowość. Otwarty, uśmiechnięty, podnosi nastrój milongi na niebotyczne wyżyny. Grał po raz pierwszy na tegorocznym wydaniu Beskid Tango Maraton 2018 w Szczyrku i natychmiast pokochali go wszyscy tangueros. Będzie także naszym TDJ'em na Tangu Pod Żaglami. Już nie możemy się doczekać, co nam zaserwuje tym razem!            
                                                                    
TDJ Roman Hatalak (Kraków) współzałożyciel i organizator jednej z najciekawszych milong w Krakowie MILONGA LOCA. Muzyka którą serwuje jako TDJ, to ciekawa mieszanka doskonale ułożonej do tańca, tradycyjnej muzyki tangowej. Uwaga! Porywa na parkiet każdego, trzeba dobrze się pilnować aby się nie zatracić w tangu! 
Organizator Cracov Tango Marathon- w tym roku już po raz czwarty zaprasza do Krakowa.

TDJ Urszula Wojtkowiak (Warszawa) trenerka innowacyjnej metody pracy z ciałem GYROKINESIS. TDJ'ka o ciekawym stylu, świetnie dobranej i skomponowanej muzyce zapraszającej na parkiet. Będzie grała u nas po raz pierwszy - czekamy na Twoją muzykę!


Arletta Sadowska (Wrocław) pierwszy raz u nas zagrała w styczniu 2018 r na Beskid Tango Maraton w Szczyrku. I od razu żałowaliśmy, że grała tylko jeden set. Jej muzyka zebrała świetne opinie wszystkich tangueros, grała z pasją i bardzo energetycznie. Z ciekawością czekamy na jej pięknie ułożone tandy na Festiwalu w Bielsku-Białej.

Lechosław Hojnacki (Bielsko-Biała), strona Lechosław Hojnacki świetny TDJ i tanguero, stażem tangowym równy pierwszym warszawskim tańczącym tango instruktorom. Tworzący środowisko tangowe z pasją, nie szczędząc przy tym swojego zdrowia i czasu. Twórca fantastycznego poradnika dla rozpoczynających drogę tangową pod nazwą "Tango dla początkujących, uczących się i poszukujących". Prowadzący warsztaty dla TDJów, zalożyciel poradnika dla TDJ'ów "Tango TDJ Corner". Oto co mówi o restaurowaniu starych nagrań: " Moje pierwotne wykształcenie, to elektroakustyka. Być może stąd się bierze moje głębokie przeświadczenie, że nowoczesna technika cyfrowa jest po to, by stare nagrania restaurować, że naszą powinnością jest przywracać ich oryginalne brzmienie tak dokładnie, jak tylko to możliwe. A dla odmiany dzisiejsze utwory wolno adaptować (modyfikować) tak, aby je jak najlepiej dostosowywać do wymogów tangowego parkietu".

Brak komentarzy: