BBtango Festiwal - za nami!

Prezentujemy zdjęcia z Festiwalu BBtango:

# Dzień 2 sobota 22.10


Filmy z pokazu tanga Giovanny Di Vinzenco & Sergio Martin Almiron: 
Milonga del Recuerdo
"Oigo tu voz"  gra Sexteto Andiamo
"El Gordo Triste"
"Pa' Que Te Oigan"Tak było w skrócie:
DZIEŃ PIERWSZY: piątek (21.10.)
  • Technika solo panie i panowie a tak naprawdę wszyscy razem i każdy z osobna. Dobrze, że zaczyna się od początku a kończy na ozdobnikach. Doskonała lekcja!
DZIEŃ DRUGI: (sobota 22.10.)
  • Do południa, warsztaty z Giovanną i Sergio. Dwie, świetne grupy: podstawowa i średnio zaawansowana, chętne do pracy, uważne i pełne zapału. Doskonali nauczyciele i choć tłumaczenie z hiszpańskiego na angielski a potem na polski nie było łatwe, daliśmy radę.
  • Wieczorem, milonga koncertowa z TRIO Roulet-Otero-Sanchez oraz TDJ Lechosławem Hojnackim. Było pięknie- tłumnie - strojnie. Głos Carlosa przenosił nas wprost do Buenos-Aires a tanga w ich wykonaniu były wprost przepiękne. 
DZIEŃ TRZECI: (niedziela 23.10.)
  • Rano warsztaty z Giovanną & Sergio. Perfekcyjna jakość, pełne zaangażowanie obu stron, uczących i uczniów. Ogromna chęć przyswojenia i przekazania informacji. Doskonałe warsztaty
  • Wieczorem koncert i milonga live Sexteto Andiamo. Doskonały, grany "pod nogę", pełen energii, humoru i radości z grania. Naprawdę warty powtórzenia za rok!
  • Pokazy tanga w wykonaniu Giovanny Di Vincenzo i Sergio Martin Almiron. Wszystkie słowa opisujące to co działo się na parkiecie, nie oddają rzeczywistości. To była magia, prawdziwy tango show. Artyści okazali się mistrzami w swojej dziedzinie. Absolutnie zachwycające pokazy. Koniecznie przynajmniej raz jeszcze muszą być w Bielsku!