6 grudnia w eM Mikołajkowy koncert & milonga live

Recenzje po-koncertowe:
Koncert świetny! oto kilka zdjęć w albumie: Mikołajkowy koncert "Trio Tanguedia"W Mikołajki 6 grudnia w Metrum Jazz Club 
Mikołajkowy Koncert & Milongę live. Grać i śpiewać będą artyści z Krakowa: TRIO TANGUEDIA.
Ich występ z pewnością przyciągnie miłośników przedwojennego polskiego tanga oraz Tangueros, bo grają także do tańca! Jako jedyna formacja w Polsce wykonuje zarówno Polskie jak i Argentyńskie tanga zachowując ich autentyczność i wyjątkowy klimat. 

# Koncert i milonga live rozpocznie się ok godz. 21:00 i trwać będzie do 22:30. Od 20:00 (milonga) i po koncercie do 23:59 opieką muzyczną zajmie się TDJ Lechosław Hojnacki. 
# Wstęp: 25 PLN 
Oto kilka słów o naszych gościach: Trio Tangowe „Tanguedia” to niezwykłe połączenie lirycznej gry na skrzypcach, rytmicznego akordeonu oraz temperamentnego śpiewu. Nazwa tria została zainspirowana płytą „Tanguedia de Amor” genialnego kompozytora tanga, Astora Piazzolli.
Wykonawcy:
# Magdalena Lechowska (wokal) - Polka o latynoskiej duszy! Urodziła się w Krakowie ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie oraz kulturę iberoamerykańską. To jedyna polska wokalistka, śpiewająca argentyńskie tanga jak rodowita Argentynka i wykorzystująca stylistykę południowoamerykańską do interpretacji polskich tang.
# Wiesław Ochwat (akordeon) - Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie akordeonu. Od wielu lat pasjonuje się tangiem. Jego niezwykła gra na akordeonie sprawdza się zarówno w przedwojennych tangach jak i w nowoczesnych brzmieniach tangowych;
# Stanisław Słowiński (skrzypce) - aranżer, kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista. Od piątego roku życia gra na skrzypcach, w późniejszych latach również na perkusji, instrumentach klawiszowych, dętych. Ma niebywały słuch muzyczny i nietypową w Polsce muzyczną wrażliwość. która sprawdza się w repertuarze tangowym.
Niesamowicie silny przekaz emocjonalny tria „Tanguedia” sprawia, że słuchacze przenoszą się do nadmorskiej portowej tawerny Buenos Aires a tancerze czują kołysanie prawdziwego Tanga Argentyńskiego.
W ich repertuarze można znaleźć najbardziej popularne tanga argentyńskie jak „Volver”, „Vuelvo al Sur”, „Caminito”,„La Cumparsita” oraz przepiękne tanga polskie takie jak „Ostatnia Niedziela”, „Chryzantemy złociste”, „Tango Notturno” i Już Nigdy!
Zapraszamy do posłuchania ich koncertów:
- Koncertu w Teatrze Wielkim w Warszawie
- tanga Argentyńskie

# Bilety do nabycia za gotówkę podczas Milongi eM w każdy wtorek lub przelewem z podaniem liczby osób na konto Fundacji (wejściówki do odbioru przed koncertem)
Nr konta bankowego w Raiffeisen Bank:
83 1750 0012 0000 0000 3155 6977
Będzie to to wyjątkowa milonga z najpiękniejszymi polskimi i argentyńskimi tangami, które będzie można słuchać lub tańczyć - jak kto woli :)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!