TANGO JET WAŻNE, TAKIE TANGO WŁAŚNIE!

Przeczytajcie artykuł w "Tango Te Amo" i odwiedźcie nas w Bielsku-Białej w listopadzie będzie arcyciekawie!

Wpis poniżej, pojawił się przed moim wyjazdem "W poszukiwaniu tanga.." - blog o takim tytule pojawi się jako pokłosie moich wizyt w różnych ośrodkach tanga i na Maratonach i Festiwalach w Polsce. Oto wpis z ubiegłego tygodnia:
"Zostałam przez samą siebie zmuszona do napisania tego postu, choć czasu nie za wiele. Uważam jednak, że sprawa jest tak pilna i arcyważna, że do diabła z prasowaniem, gotowaniem i pakowaniem się przed wyjazdem. TANGO JEST WAŻNE!
Pojawił się na stronie portalu Tango Te Amo, wywiad Ani Kossak, który idealnie zgrał się z tematem zajęć w piątek 03 listopada prowadzone przez Bielskich tangueros Natalię i Lechosława.. Poczytajcie, co jest ich zdaniem ważne i jakie tango jest najciekawsze.
Dlatego też, zapraszamy na lekcje Lechosława i Natalii  03 listopada (piątek), gdzie poprowadzą zajęcia pod tytułem: "Prawdziwe życie tanga, czyli jak tańczyć w realnych warunkach milongi (taniec na ciasnej powierzchni: jak przeżyć i jeszcze mieć z tego przyjemność)"
A to fragment wywiadu Ani Kossak z portalu "Tango Te Amo"  z Tereską i Jackiem Mazurkiewiczami . Brzmi podobnie?
"Mówię o tym dlatego, bo to dobra okazja, aby podkreślić, że może „niewiele” się dziać, a być odlotowo. Ty jesteś dla mnie absolutnym mistrzem, jeżeli chodzi o gęstość przyjemności na centymetr kwadratowy powierzchni. Umiesz tak zrobić, że nie trzeba zamaszyście się panoszyć, aby było to „coś”. Z Tobą dużo się dzieje, jest ciekawie i ekscytująco. Jak ludzi zachęcić do tego, żeby się właśnie „tego” uczyli? Nie walili obcasami w sufit, bo bez tego bywa o wiele przyjemniej, choć mniej widowiskowo?"
Przeczytajcie koniecznie, WARTO! A w piątki zjawcie się na warsztatach bo  WARTO jak diabli!"