TDJ TEAM na Vamos Corazon Festival


TDJ Jonas Maria Joma (Kolonia, Niemcy) wulkan energii i radości którą wnosi na parkiet.poprzez swoją muzykę i niesamowitą osobowość. Otwarty, uśmiechnięty, podnosi nastrój milongi na niebotyczne wyżyny. Grał po raz pierwszy na tegorocznym wydaniu Beskid Tango Maraton 2018 w Szczyrku i natychmiast pokochali go wszyscy tangueros. Będzie także naszym TDJ'em na Tangu Pod Żaglami. Już nie możemy się doczekać, co nam zaserwuje tym razem!            
___________________________________                                                            
TDJ Roman Hatalak (Kraków) współzałożyciel i organizator jednej z najciekawszych milong w Krakowie MILONGA LOCA. Muzyka którą serwuje jako TDJ, to ciekawa mieszanka doskonale ułożonej do tańca, tradycyjnej muzyki tangowej. Uwaga! Porywa na parkiet każdego, trzeba dobrze się pilnować aby się nie zatracić w tangu! 
Organizator Cracov Tango Marathon- w tym roku już po raz czwarty zaprasza do Krakowa.____________________________________
TDJ Urszula Wojtkowiak (Warszawa) trenerka innowacyjnej metody pracy z ciałem GYROKINESIS. TDJ'ka o ciekawym stylu, świetnie dobranej i skomponowanej muzyce zapraszającej na parkiet. Będzie grała u nas po raz pierwszy - czekamy na Twoją muzykę!


__________________________________

Arletta Sadowska (Wrocław) pierwszy raz u nas zagrała w styczniu 2018 r na Beskid Tango Maraton w Szczyrku. I od razu żałowaliśmy, że grała tylko jeden set. Jej muzyka zebrała świetne opinie wszystkich tangueros, grała z pasją i bardzo energetycznie. Z ciekawością czekamy na jej pięknie ułożone tandy na Festiwalu w Bielsku-Białej.


____________________________________
Lechosław Hojnacki (Bielsko-Biała), strona Lechosław Hojnacki świetny TDJ i tanguero, stażem tangowym równy pierwszym warszawskim tańczącym tango instruktorom. Tworzący środowisko tangowe z pasją, nie szczędząc przy tym swojego zdrowia i czasu. Twórca poradnika dla rozpoczynających drogę tangową pod nazwą "Tango dla początkujących, uczących się i poszukujących". Oto co mówi o restaurowaniu starych nagrań: " Moje pierwotne wykształcenie, to elektroakustyka. Być może stąd się bierze moje głębokie przeświadczenie, że nowoczesna technika cyfrowa jest po to, by stare nagrania restaurować, że naszą powinnością jest przywracać ich oryginalne brzmienie tak dokładnie, jak tylko to możliwe".
------------------------------------------------------------
KRZYSZTOF RUMIŃSKI (Toruń, PL)
Oto co pisze o sobie: "Pochodzę z Torunia, muzyką tanga argentyńskiego dzielę się od 2014 roku. Nie podejrzewam siebie o wyjątkowe wyrafinowanie, czy wielkie doświadczenie. Cechuje mnie za to brak sztampy i odwaga na podjęcie ryzyka, a co najważniejsze nie gram sam dla siebie. Dobieram utwory tak, aby stworzyć jak najlepszy klimat tancerzom do krótkiego muzycznego flirtu. Często proponuję ograne perły, które lubimy tańczyć, bo je znamy, ale również wynajduję nieznane perełki, które zasługują na odkrycie. Nie mam ulubionej orkiestry, nie odnalazłem jeszcze swojego primus inter pares. Na każdej mojej milondze przez głośniki przychodzą do nas di Sarli, Canaro, Troilo, D'Arienzo, Rodriguez z innymi kolegami ze Złotej Ery"

I come from Torun and I have been sharing and playing Argentine tango music since 2014. I do not suspect myself of exceptional sophistication or wide experience … What characerises me is, on the one hand, a lack of pattern, and, on the other hand, a fresh look and as well as courage to take up chances. What is the most important - I am not playing for myself. I learn how to choose the music to create the best possible ambience for dancers. I play “famous pearls” we love to dance but also try to invent “unknown beads” that deserve to be discovered. I do not have my favourite orchestra and still not found my primus inter pares. At milongas with my music from loud speakers we are visited by and invited to tango by di Sarli, Canaro, Troilo, D'Arienzo, Rodriguez wtih his buddies from the Golden Era.