Largo y hermoso final!

TANGO FIESTA FESTIWAL VAMOS CORAZON przeszedł już do historii.

Składam słowa podziękowania dla wspaniałych ludzi, którzy pojawili się w Bielsku i zatańczyli się przez cztery festiwalowe dni prawie na śmierć. Podziękowania dla TDJ'ów, którzy właśnie tak grali, że nie chciało się schodzić z parkietu (leczenie wycieńczenia, to proces który trwa długo i jeszcze pewnie potrwa). O Orquesta Pasional będę pisać kiedyś dłużej, teraz tylko powiem: kto nie był i ich nie słyszał, nie zatańczył do ich muzyki, niech żałuje. Czegoś takiego ze świecą szukać. Sobotni koncert i milonga live - genial! jaka energia, o matko! Piękne zakończenie drugim koncertem z milongą live w niedzielę, to wymarzony długi finał.
Jak do 30 godzin tanga dodać 9 godzinne warsztaty z niesamowitą parą z Berlina Gaią Pisauro i Leandro Furlanem i ich pięknymi pokazami w sobotę i niedzielę, wychodzi naprawdę IMPREZA DOSKONAŁA!
Zamieszczam zdjęcie tych wytrwałych, którzy zostali do końca i mają piękną pamiątkę z Orquesta Pasional (na scenie w biało czarnych garniturkach). W tym miejscu OGROMNE, OGROMNE podziękowania za czas który poświęcili, za zdjęcia, które Sona i Szymon robili cały czas, wszędzie i zawsze gotowi - NASI FOTOGRAFOWIE SĄ WIELCY :)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM. I love you all!