Lekcje i warsztaty w Bielsku-Białej

Zapraszamy na lekcje Tanga Argentyńskiego. Kurs rozpoczął się w lipcu 2018. Zapisy na nową grupę zbieramy TUTAJ
  • Jeśli chcesz zobaczyć jak tańczy się tango argentyńskie, zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 20:00 do Metrum Jazz Club na Milongę eM 
  • Wcześniej od 18:30 trwa w tym samym miejscu lekcja- przyjdź, zobacz, posłuchaj. Może to własnie na Ciebie czeka TANGO? 
  • Zajęcia odbywają się w Metrum Jazz Club, ul.Partyzantów 22 (obok Grępielni), bezpłatny parking pod budynkiem- trzeba wjechać od wewnętrznej strony budynku. 
  • Cena: 70 zł/osobę za miesiąc, jednorazowe wejście 20 PLN (proszę o kontakt wcześniej). 
  • Zapraszamy w kameralne miejsce, do przytulnej sali z drewnianą podłogą i klimatyzacją na spotkanie z tangiem argentyńskim. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją. Bo tango argentyńskie to nie tylko taniec. To całkiem inny świat. Świat przyjaciół, emocji i spotkań z różnymi ludźmi z całego świata. Zapraszamy na takie właśnie spotkanie! 
  • FORMULARZ REJESTRACYJNY telefon: +48 601 461 366 Anna Pietruszewska.
MARZEC 2019
Warsztaty z Joergiem Palm & Lucią Kubasova (Praga, CZ)
30-31.03.2019
Wpiszcie tą datę do kalendarza, jeśli znowu zechcecie wybrać się z nami w podróż do własnej świadomości ciała i poznać dalsze tajniki ruchu, którymi jak zawsze dzielą się nasi niezrównani instruktorzy z Pragi: Joerg Palm & Lucia Kubasova.
Czas: 30-31.03.2019 (sobota-niedziela)
Przewidujemy piątkowe Befor Party (II Domolongę u Ani) oraz sobotnią -Warsztatową Milongę z naszymi gośćmi.
Miejsce: Bielsko-Biała
Ceny i tematy ogłosimy wkrótce.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i czekamy na Wasze pierwsze zgłoszenia pod adresem mailowym: anna.pietruszewska@gmail.com