NEWSLETTER

Dawno, dawno temu, w czasach gdy tango argentyńskie dopiero powstawało w Bielsku-Białej, została założona przez Lechosława Hojnackiego, tango-DJ-a nie związanego z żadną szkołą tanga, lista e-mailowa i forum tancerzy i miłośników tanga argentyńskiego w Bielsku-Białej i szeroko rozumianych okolicach. Lista przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych tangiem i   wszyscy jej uczestnicy mogą wysyłać wiadomości do wszystkich.
W miarę swojego wolnego czasu Lechosław, stara się wpisywać najciekawsze jego zdaniem wydarzenia (maratony, festiwale, koncerty, milongi itp) które odbywają się w zasięgu jego ciekawego świata, tangowego spojrzenia. Są to polskie i zagraniczne imprezy, które mają swoją renomę lub są w ciekawym miejscu. Nierzadko oferuje także miejsca w samochodzie na taki wyjazd.
Jeśli chcesz być na bieżąco z tym "co w tangu gra" i dopisać się do listy, wypełnij poniższy formularz online:
Można też zgłosić akces słownie, np. podczas którejkolwiek z milong - wręczając adres e-mail Lechosławowi lub Ani.
_______________________________________________
Do korzystania z listy wystarczy dowolne konto e-mail, jednak posiadacze konta Gmail mogą korzystać dodatkowo z interfejsu www:
Aby uniknąć spamu i szumu informacyjnego, grupa jest zamknięta, tj. każdy nowy uczestnik musi zostać zaakceptowany przez menedżera grupy. Dzięki tej jednorazowej niedogodności każdy uczestnik będzie mógł nie tylko otrzymywać informacje, ale także samodzielnie powiadamiać wszystkich członków grupy o istotnych wydarzeniach związanych z tangiem. Jednocześnie wystarczy znajomość poczty elektronicznej, nie będzie też potrzebne posiadanie konta w Facebooku, Google+ lub tp.